1. Grafik Tasarım Paketi (78 Saat – İleri Seviye – 13 Hafta)

 

Rakun Akademi’de yüz yüze eğitim seçeneğimizin yanında çevrimiçi eğitim de var. İstanbul dışında ikamet edenler, evdeki konforundan vazgeçmeyenler ve yoğun iş temposu sebebiyle kursu online ortamda takip etmek isteyenler; mekân sınırlaması olmaksızın seçeceği dersi      diledikleri ve istedikleri yerden takip edebilecek.

Online eğitimlerimize canlı olarak katılabileceğiniz gibi dersi kaçırmanız halinde dersin kaydını mail adresinize iletiyoruz. Derslerimiz dokuz kişi eşliğinde online olarak yapılmaktadır. Derslere interaktif bir şekilde katılım sağlayan eğitmenlerimize; anlamadığınız ya da tekrar        edilmesini istediğiniz noktaları sorarak, konuları kavrayarak eksiksiz bir öğrenmeyle ilerlemenizi sağlıyoruz. Ayrıca her sınıf için özel oluşturulan gruplar üzerinden verilen ödevlerin takibi yapılıyor ve bilgi alışverişimiz devam ediyor. Bu süreçte öğrenmenin, paylaşmanın hazzını biz de sizlerle yeniden yaşıyoruz.

Online eğitimlere başvurmak için iletişim bölümümüzdeki adresler üzerinden bize            ulaşabilirsiniz.

 

EĞİTİM İÇERİĞİ

 

Grafik tasarım eğitiminde, logo tasarımı, kurumsal kimlik çalışması, basılı tüm görsel     materyaller, sosyal medya görsel tasarımları, Gıf animasyon, dergi, broşür gibi sektörde yapılması gereken süreçleri A’dan Z’ye uygulamalı bir şekilde en iyi tasarımlar ile yapıyoruz. Ayrıca          alanlarda konunun uzmanı eğitmenlerce dersler verilecektir.

 

EĞİTİM SONUNDA KAZANIMLAR

 

Grafik tasarım alanında tüm ihtiyaçlarınızı, eksiklerinizi karşılayacak düzeyde program ve meslek bilgisine sahip olacaksınız. Rakun Akademi ile kariyer hedefinize bir adım atmış       olduğumuz bu eğitimler sizi profesyonelliğe hazırlayacak.

 

 

ÖN KOŞULLAR

 

Grafik Tasarım Eğitimi için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. Kendini bu alanda geliştirmek, yetiştirmek ve profesyonel düzeyde programlara hâkim olmak isteyen herkes katılabilir.

 

EĞİTİM SONUNDA ALACAĞINIZ SERTİFİKA

 

Rakun Akademi sizlere her alanda kullanabileceğiniz dijital ve basılı E-Sertifika                sunmaktadır. Ayrıca almış olduğunuz eğitim tamamlandığında kendi portfolyonuzu zenginleştirerek profesyonel hayata donanımlı bir biçimde hazır olursunuz.

Başvuru Formu

Bizi önerin