Grafik Tasarım Paketi

Program
  • 13 Hafta
  • 72 Saat
  • Başlangıç Seviyesi

Rakun Akademi’de yüz yüze eğitim seçeneğimizin yanında çevrimiçi eğitim de var. İstanbul dışında ikamet edenler, evdeki konforundan vazgeçmeyenler ve yoğun iş temposu sebebiyle kursu online ortamda takip etmek isteyenler; mekân sınırlaması olmaksızın seçeceği dersi diledikleri ve istedikleri yerden takip edebilecek.

Online eğitimlerimize canlı olarak katılabileceğiniz gibi dersi kaçırmanız halinde dersin kaydını mail adresinize iletiyoruz. Derslerimiz dokuz kişi eşliğinde online olarak yapılmaktadır. Derslere interaktif bir şekilde katılım sağlayan eğitmenlerimize; anlamadığınız ya da tekrar edilmesini istediğiniz noktaları sorarak, konuları kavrayarak eksiksiz bir öğrenmeyle ilerlemenizi sağlıyoruz. Ayrıca her sınıf için özel oluşturulan gruplar üzerinden verilen ödevlerin takibi yapılıyor ve bilgi alışverişimiz devam ediyor. Bu süreçte öğrenmenin, paylaşmanın hazzını biz de sizlerle yeniden yaşıyoruz.

Online eğitimlere başvurmak için iletişim bölümümüzdeki adresler üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Grafik tasarım eğitiminde, logo tasarımı, kurumsal kimlik çalışması, basılı tüm görsel materyaller, sosyal medya görsel tasarımları, Gıf animasyon, dergi, broşür gibi sektörde yapılması gereken süreçleri A’dan Z’ye uygulamalı bir şekilde en iyi tasarımlar ile yapıyoruz. Ayrıca alanlarda konunun uzmanı eğitmenlerce dersler verilecektir.

Grafik tasarım alanında tüm ihtiyaçlarınızı, eksiklerinizi karşılayacak düzeyde program ve meslek bilgisine sahip olacaksınız. Rakun Akademi ile kariyer hedefinize bir adım atmış olduğumuz bu eğitimler sizi profesyonelliğe hazırlayacak.

Grafik Tasarım Eğitimi için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. Kendini bu alanda geliştirmek, yetiştirmek ve profesyonel düzeyde programlara hâkim olmak isteyen herkes katılabilir.

Rakun Akademi sizlere her alanda kullanabileceğiniz dijital ve basılı E-Sertifika  sunmaktadır. Ayrıca almış olduğunuz eğitim tamamlandığında kendi portfolyonuzu zenginleştirerek profesyonel hayata donanımlı bir biçimde hazır olursunuz.

Rakun
Akademi

Sektördeki yenilikleri yakından takip ediyor ve mevcut eğitim programlarımızı bu yeniliklere göre düzenliyor, geliştiriyor ve sizlerle paylaşıyoruz.

Alanında uzman eğitmenlerimiz ile sizlere, maksimum fayda sağlamaya çalışıyor ve teknik program bilgilerini aktarmanın yanı sıra reklam sektöründe neler olup bittiğine dair gelişmeleri de sunuyoruz.
 
Hem eğitim sürecinde hem de eğitimlerimizin sonunda hangi alanda çalışmak istediğinize dair vereceğiniz kararda size rehberlik ediyoruz. 
 

Başvuru

Telefon: +90 212 231 7012

Email : info@rakunakademi.com

İzzet Paşa Mah. Kuyu Sok. Gökdelen Apt.
No:20/A Şişli/İstanbul