Illustrator

Program
  • 6 Hafta
  • 36 Saat
  • Başlangıç Seviyesi

Rakun Akademi’de yüz yüze eğitim seçeneğimizin yanında çevrimiçi eğitim de var. İstanbul dışında ikamet edenler, evdeki konforundan vazgeçmeyenler ve yoğun iş temposu sebebiyle kursu online ortamda takip etmek isteyenler; mekân sınırlaması olmaksızın seçeceği dersi diledikleri ve istedikleri yerden takip edebilecek.

Derslerimiz dokuz kişi eşliğinde online olarak yapılmaktadır. Derslere interaktif bir şekilde katılım sağlayan eğitmenlerimize; anlamadığınız ya da tekrar edilmesini istediğiniz noktaları sorarak, konuları kavrayarak eksiksiz bir öğrenmeyle ilerlemenizi sağlıyoruz. Ayrıca her sınıf için özel oluşturulan gruplar üzerinden verilen ödevlerin takibi yapılıyor ve bilgi alışverişimiz devam ediyor. Bu süreçte öğrenmenin, paylaşmanın hazzını biz de sizlerle yeniden yaşıyoruz.

Online eğitimlere başvurmak için iletişim bölümümüzdeki adresler üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Vektörel grafik tasarım alanının vazgeçilmez programı Illustrator ile logo ve kurumsal kimlik çalışmaları, ürün ambalajları, serbest çizim, illüstrasyonlar ve tipografi gibi alanlarda konunun uzmanı eğitmenlerce dersler verilecektir.

Tasarım gücünü keşfetmek, uygulama temelli incelikleri öğrenmek ve sektöre bir adım önde başlamak isteyenler ile Rakun Akademi Illustrator eğitimimizde buluşuyoruz.

Vektör grafik yazılım alanında tüm ihtiyaçlarınızı, eksiklerinizi karşılayacak düzeyde program ve meslek bilgisine sahip olacaksınız. Rakun Akademi ile kariyer hedefinize bir adım atmış olduğumuz bu eğitimler sizi profesyonelliğe hazırlayacak.

Illustrator eğitimi için herhangi bir ön koşul bulunmamaktadır. Grafik tasarım eğitimine kendini bu alanda geliştirmek, yetiştirmek ve profesyonel düzeyde programlara hâkim olmak isteyen herkes katılabilir.

Rakun Akademi sizlere her alanda kullanabileceğiniz dijital ve basılı E-Sertifika sunmaktadır. Ayrıca almış olduğunuz eğitim tamamlandığında kendi portfolyonuzu zenginleştirerek profesyonel hayata donanımlı bir biçimde hazır olursunuz.

Rakun
Akademi

Sektördeki yenilikleri yakından takip ediyor ve mevcut eğitim programlarımızı bu yeniliklere göre düzenliyor, geliştiriyor ve sizlerle paylaşıyoruz.

Alanında uzman eğitmenlerimiz ile sizlere, maksimum fayda sağlamaya çalışıyor ve teknik program bilgilerini aktarmanın yanı sıra reklam sektöründe neler olup bittiğine dair gelişmeleri de sunuyoruz.
 
Hem eğitim sürecinde hem de eğitimlerimizin sonunda hangi alanda çalışmak istediğinize dair vereceğiniz kararda size rehberlik ediyoruz. 
 

Başvuru

Telefon: +90 212 231 7012

Email : info@rakunakademi.com

İzzet Paşa Mah. Kuyu Sok. Gökdelen Apt.
No:20/A Şişli/İstanbul