Photoshop

Program
  • 7 Hafta
  • 39 Saat
  • Başlangıç Seviyesinden İleri Seviyeye

Rakun Akademi’de yüz yüze eğitim seçeneğimizin yanında çevrimiçi eğitim de var. İstanbul dışında ikamet edenler, evdeki konforundan vazgeçmeyenler ve yoğun iş temposu sebebiyle kursu online ortamda takip etmek isteyenler; mekân sınırlaması olmaksızın seçeceği dersi diledikleri ve istedikleri yerden takip edebilecek.

Derslerimiz dokuz kişi eşliğinde online olarak yapılmaktadır. Derslere interaktif bir şekilde katılım sağlayan eğitmenlerimize; anlamadığınız ya da tekrar edilmesini istediğiniz noktaları sorarak, konuları kavrayarak eksiksiz bir öğrenmeyle ilerlemenizi sağlıyoruz. Ayrıca her sınıf için özel oluşturulan gruplar üzerinden verilen ödevlerin takibi yapılıyor ve bilgi alışverişimiz devam ediyor. Bu süreçte öğrenmenin, paylaşmanın hazzını biz de sizlerle yeniden yaşıyoruz.

Online eğitimlere başvurmak için iletişim bölümümüzdeki adresler üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Baskı ve medya alanının vazgeçilmez görsel düzenleme programı Photoshop ile basılı medya başta olmak üzere web tasarımı, reklam afiş tasarımı, fotoğraf editleme ve manüpilasyon, sosyal medya görsel tasarımları, GIF animasyon ve fotoğraf düzenleme/renk eşitleme gibi alanlarda konunun uzmanı eğitmenlerce dersler verilecektir.

Tasarım gücünü keşfetmek, uygulama temelli incelikleri öğrenmek ve sektöre bir adım önde başlamak isteyenler ile Rakun Akademi Photoshop eğitimimizde buluşuyoruz.

 

Photoshop alanında tüm ihtiyaçlarınızı, eksiklerinizi karşılayacak düzeyde program ve meslek bilgisine sahip olacaksınız. Rakun Akademi ile kariyer hedefinize bir adım atmış olduğumuz bu eğitimler sizi profesyonelliğe hazırlayacak.

Photoshop alanında tüm ihtiyaçlarınızı, eksiklerinizi karşılayacak düzeyde program ve meslek bilgisine sahip olacaksınız. Rakun Akademi ile kariyer hedefinize bir adım atmış olduğumuz bu eğitimler sizi profesyonelliğe hazırlayacak.

Rakun Akademi sizlere her alanda kullanabileceğiniz dijital ve basılı E-Sertifika sunmaktadır. Ayrıca almış olduğunuz eğitim tamamlandığında kendi portfolyonuzu zenginleştirerek profesyonel hayata donanımlı bir biçimde hazır olursunuz.

Rakun
Akademi

Sektördeki yenilikleri yakından takip ediyor ve mevcut eğitim programlarımızı bu yeniliklere göre düzenliyor, geliştiriyor ve sizlerle paylaşıyoruz.

Alanında uzman eğitmenlerimiz ile sizlere, maksimum fayda sağlamaya çalışıyor ve teknik program bilgilerini aktarmanın yanı sıra reklam sektöründe neler olup bittiğine dair gelişmeleri de sunuyoruz.
 
Hem eğitim sürecinde hem de eğitimlerimizin sonunda hangi alanda çalışmak istediğinize dair vereceğiniz kararda size rehberlik ediyoruz. 
 

Başvuru

Telefon: +90 212 231 7012

Email : info@rakunakademi.com

İzzet Paşa Mah. Kuyu Sok. Gökdelen Apt.
No:20/A Şişli/İstanbul